BJ Penn Neto Vrijednost

Anonim

B.J. Penn neto vrijednost: B.J. Penn je američki mješoviti borilački umjetnik i Brazilski Jiu-Jitsu praktičar koji ima neto vrijednost od 22 milijuna dolara. B.J. Penn je najpoznatiji po tome što je natjecatelj u Ultimate Fighting Championshipu. U svijetu Jiu-Jitsu prvenstvo u kategoriji crne trake Penn je prvi ne-brazilski pobjednik. On je bivši UFC svjetlo prvak i UFC Welterweight prvak. On je samo drugi borac u povijesti UFC-a osvojiti naslova u dvije različite klase težine. Penn je također bio trener na reality showu The Ultimate Fighter 5. Napisano: "The Prodigy" B.J. rođen je u prosincu 1978. godine u Kailua, Hawaii, u Jay Dee Pennu. Borio se na Ultimate Fighting Championship i K-1. Prije nego što je postao profesionalac Penn je bio prvi Amerikanac koji je osvojio zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu Jiu-Jitsu. On je postao druga osoba koja je osvojila UFC naslova u više klase težine, osvojivši UFC Svjetlo i Welterweight prvenstvo. Postao je prvi UFC Lightweight Undisputed Champion i prekinuo UFC-ov rekordni obrambeni naslov za taj naslov. Bio je neporažen više od osam godina kao lagan. Osvojio je svjetski naslov s K-1. Dana White, predsjednik UFC-a, pripisivao je Penn kako donosi manje odjeljke težine u mainstream. Smatra se jednim od najboljih svjetlosnih boraca u MMA povijesti, kao i jedan od najvećih sportskih boraca. Autor je dvije knjige. Dana White je rekla da će Penn biti uključen u UFC Hall of Fame. Djelovao je u filmu Never Surrender iz 2009. godine i televizijskoj seriji Hawaii Five-0. Bio je glavni trener na The Ultimate Fighter 5 i Ultimate Fighters: Team Edgar protiv Team Penn.